10.10.2018

В районному центрі вібувся святковий ярмарок до Дня Святої Покрови Пречистої Богородиці

Сьогодні на центральній площі селища відбувся святковий ярмарок до Дня Святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва - «І шумить, і гуде в Кегичівці на Покрову ярмарок».

Учасниками ярмарку були сільськогосподарські підприємства району, а також інші юридичні та фізичні особи-підприємці, а народні майстри представили свої оригінальні та мальовничі вироби ручної роботи.

Мешканці та гості селища Кегичівка та Кегичівського району мали змогу придбати різну продукцію а саме м'ясні та ковбасні вироби, живу рибу, молочні продукти, крупи в асортименті, мед, овочі та фрукти, саджанці та інше.

А гарний настрій на час проведення ярмарку дарували народні аматорські колективи району та працівники Районного Будинку Культури.