12.10.2018

Привітання голови районної ради Л.Стефанюк з Днем захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на протязі всієї багатовікової української історії, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Відзначаючи потрійне свято прийміть найщиріші вітання з нагоди цих важливих свят в житті кожного українця. Сердечно бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Нехай в Україні завжди панує мир та злагода! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Голова районної ради               Л.Стефанюк