Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем юриста України

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод жителів Кегичівщини, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої незалежної держави, людей юридичної науки і практики, яким належить видатне місце в формуванні правової свідомості співвітчизників. Виконуючи свої службові обов’язки і відгукуючись на поклик серця, ви самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, гарантованих Основним Законом України. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством.

Переконана, що юристи, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

У день вашого професійного свята прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян та найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, нових професійних перемог благополуччя та мирного неба над головою!

Голова районної ради                                          Л.Стефанюк