05.10.2018

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем Вчителя та з Днем працівника освіти

Шановні працівники освіти, вчителі, ветерани педагогічної праці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець та почуттів.

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.

Глибоко переконана у тому, що ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України.

Впевнена, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Тож у переддень професійного свята, від себе особисто та від всього депутатського корпусу районної ради, хочу побажати щоб ваш інтелект та досвід завжди були вшановані державою, учнями, батьками. Хай ваші серця переповнюються надією на процвітання української нації, паростки якої ви плекаєте своїм серцем і розумом.

Від щирого серця зичимо вам справжнього людського щастя, міцного здоров'я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.

Голова районної ради                          Л.Стефанюк