Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Догадайло Валентину Степанівну – Новопарафіївського сільського голову!

Шановна Валентина Степанівна!

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Дня народження. Ваша громадська діяльність є прикладом високопрофесійного, сумлінного та відповідального ставлення до обов'язків. Хай і надалі буде плідною Ваша праця.

Нехай вам завжди сонячно усміхається доля, Бог дарує міцне здоров'я, благополуччя та затишок у домівці. Хай рясним дощем ллється людська повага, любов рідних і близьких людей, а кожен день буде наповненим теплом і достатком.

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Від усього серця бажаємо Вам щастя, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у всіх ваших добрих починаннях.

З повагою, колектив та депутатський корпус
Кегичівської районної ради