Відбулось засідання постійної комісії
з питань бюджету та комунальної власності

03 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

В ході засідання було розглянуто питання про погодження проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», яким передбачається прийняти медичну субвенцію з державного бюджету до місцевого бюджету в сумі 1396,6 тис. грн. на оплату праці та нарахуваyня на оплату праці працівникам комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Після обговорення питання порядку денного, члени комісії вирішили погодити запропонований проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», з наступним затвердженням на сесії районної ради внесених змін до рішення про районний бюджет на 2018 рік.