01.10.2018

1 жовтня – День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з нагоди свята

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, літнім мешканцям Кегичівщини за вклад в розвиток регіону, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Люди старшого покоління це джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Ви достойно виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили нас цьому ж. Приємно, що багато із Вас веде активний спосіб життя. Ви берете участь в патріотичному вихованні молоді, займаєтесь мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

В цей день, я низько схиляю перед Вами голову. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров'я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

Голова районної ради                                           Л.Стефанюк