13.01.2016

Привітати з щедрим вечором до районної ради та районної державної адміністрації завітав  вокальний ансамбль Кегичівської дитячої музичної школи «Веселі нотки»

Споконвіку, за давньою народною традицією, напередодні Нового року за старим обрядом, справляють Щедрий Вечір. Ось і сьогодні привітати з цим чарівним святом до районної ради та районної державної адміністрації завітав вокальний ансамбль Кегичівської дитячої музичної школи «Веселі нотки».
          Учасники дорослої та молодшої групи подарували запрошеним незабутнє почуття радості та гарного настрою. Присутні залишилися у захваті від святкових пісень та щедрівок, які пролунали з уст колективу.
            Також з привітальним словом до гостей та всіх запрошених звернулась голова районної ради Л.Стфанюк та голова районної державної адміністрації Р.Гончаров.
            На завершення своїх привітань щедрувальники побажали всім присутнім добробуту, миру та злагоди, щастя, здоров’я і удачі в новому році та отримали солодкі подарунки від керівництва району.