№
 
п/п

   Прізвище, ім'я,
      
по батькові  

         депутата

    Телефон   Місце прийому

      Дата і часи

          прийому

                                                  Андріївська сільська рада
1. Пивовар Микола Іванович 2-55-74 ПП «Андріївка», кабінет директора II, IVпонеділок кожного місяця,
09.00-12.00год
                                               Бесарабівська сільська рада
1. Шуть Сергій Борисович 2-44-25 приміщення
Бесарабівського НВК
ІІ понеділок кожного місяця,
9.00-12.00 год.
ІVпонеділок кожного місяця,
13.00-16.00 год.
2. Юсова Ірина Володимирівна 2-44-25 приміщення
Кегичівського ліцею
І понеділок кожного місяця,
13.00-16.00 год.
ІІІ понеділок кожного місяця,
9.00-12.00 год.
         
                                               Власівська сільська рада
1. Ленгович Олександр Петрович 2-41-37 Сільська рада ІІ четвер кожного місяця,
14.00-15.00 год.
                                             Вовківська сільська рада
1. Халілов Ширін Сулейманович 2-53-16 Сільська рада I, II п’ятниця кожного місяця,
10.00-12.00 год.
                                            Красненська сільська рада
1.       Останній вівторок кожного місяця,
10.00-12.00год.
2. Сочков Володимир Михайлович 2-51-91 Сільська рада I вівторок кожного місяця,
10.00-12.00год.
                                            Лозівська сільська рада
1. Дармо Євгеній Андрійович 2- 46-24 Сільська рада II середа кожного місяця,
11.00-12.00 год.
                                         Мажарська сільська рада
1. Шабатура Володимир Володимирович 2-31-51 Сільська рада I середа кожного місяця,
08.00-12.00 год.
                                          Медведівська сільська рада
1. Лактіонов Юрій Єгорович 2-43-16 Сільська рада ІVсубота кожного місяця
09.00-12.00 год.
                                        Новопарафіївська сільська рада
1.       III п’ятниця кожного місяця,
09.00-10.00 год.
                                             Павлівська сільська рада
1. Черніков Валентин Федорович 2-45-19 Сільська рада II середа кожного місяця,
14.00-16.00 год.
                                           Парасковіївська сільська рада
1. Лаптєв Віталій Володимирович 2-37-56 Сільська рада II п’ятниця кожного місяця,
14.00-16.00 год.
                                            Розсохуватська сільська рада
1. Ткаченко Олексій Олексійович 3-11-02 Сільська рада III середа кожного місяця,
09.00 – 12.00год.
                                              Рояківська сільська рада
1. Івер Сергій
Іванович
2-35-40 ПОСП «Рояківка»,
кабінет директора
II вівторок кожного місяця,
09.00-11.00 год.
                                              Шляхівська сільська рада
1. Зорін Володимир Анатолійович 2-56-97 Сільська рада I середа кожного місяця,
10.00-12.00 год.
                                              Кегичівська селищна рада
1. Гонтар Наталія
Валеріївна
3-15-54 смт. Кегичівка вул. Миру, 28а
приміщення ТВБВ №10020/0442 філії Харківського обласного управління АТ "Ощадбанк"
Кожної 1-ї суботи місяця
з 9.00 – 12.00 год.
2. Данько Тетяна Олексіївна 3-17-71 Районна державна адміністрація, кабінет заступника голови районної державної адміністрації Щосереди
З 8.00 до 12.00, з 13.00 до 17.00
3. Кулаченко Лілія Григорівна 0956541711 Громадська приймальня Кегичівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» (приміщенн ПФУ,
3 пов.)
І, ІІІ середа кожного місяця,
09.00-12.00 год.
4.        
5. Федоров Анатолій Петрович 3-10-27 Кегичівська Центральна района лікарня (2 поверх) II п’ятниця кожного місяця,
10.00 – 12.00 год.
                                            Слобожанська селищна рада
1. Клименко Тетяна Олексіївна 3-61-40 Селищна рада II середа кожного місяця,
13.00 – 15.00 год.
2. Колос Олександр Іванович 3-65-08 ПАТ «Насінневе» управління II п’ятниця кожного місяця,
08.00 – 11.00 год.
3. Лучкіна Ніна Василівна 3-61-40 Селищна рада III вівторок кожного місяця,
13.00 – 15.00 год.