Стефанюк Лариса Вікторівна

Число, місяць і рік народження:  17 вересня 1968 року  

Місце народження: с.Орлянка, Куп'янського району, Харківської області

Освіта: повна вища, Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В. Докучаєва, економічний факультет, економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

Трудова діяльність: з 01.02.1990 до 12.01.1991 року – юристконсульт у цукрокомбінаті ім. Леніна

з 12.01.1991 до 01.01.2004 року – економіст з праці бурякорадгоспу ім. Леніна

з 01.01.2004 до 04.08.2014 року – головний економіст ПАТ «Насінневе»

з 04.08.2014 до 01.07.2015 року – фахівець з питань землеустрою ПАТ «Насінневе»

з 01.07.2015 до 16.11.2015 року – тимчасово не працювала

16.11.2015 року – обрана головою Кегичівської районної ради, Харківської області, депутат районної ради