05.01.2017

05 січня за участі голови Харківської обласної ради Чернова С.І. та депутата обласної ради Колінько М.В. відбулось пленарне засідання позачергової ХІV сесії Кегичівської районної ради VІI скликання

В ході засідання було розглянуто заплановані питання порядку денного. Зокрема, затверджено Програма економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2017 рік.

Внесено зміни до районної Програми підтримки діяльності Кегичівської районної організації ветеранів України на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23 січня 2015 року №382-VI.
        Внесено зміни та доповнення до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №158-VІI «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього, та рішення районної ради від 16 листопада 2015 року №3-VII «Про структуру, чисельність та умови оплати праці працівників районної ради» (зі змінами) від 27.07.2016 р., рішення №112 - VII.

Також на ряд запитань присутніх депутатів районної ради та сільських голів нашого району, голова Харківської обласної ради надав вичерпні роз’яснення та рекомендації. Присутні акцентували увагу на тому, що сьогодні не визначено власника подібних лісосмуг, а тому й немає відповідального. Голова облради Сергій Чернов поінформував депутатів, що обласною радою створено робочу групу для попередження незаконної вирубки лісів та полезахисних лісосмуг на території  Харківської області. До складу якої увійшли  депутати обласної ради: Андрій Шевчук, Дмитро Тітов, Анатолій Русецький, Володимир Рожанський, Альберт Кононенко; представники структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації, територіальних органів, міністерств та відомств України в Харківській області, представники громадських організацій та місцевих рад Харківської області.

У ході засідання голова обласної ради обговорив з депутатським корпусом питання ремонту доріг та впорядкування земельних відносин, а також газифікації населених пунктів району.

Сергій Чернов дав доручення з метою проведення на місцях кваліфікованих консультацій з усіх питань, що обговорювались, та надання методологічної допомоги організувати виїзд до Кегичівського району як членів робочої групи, так й відповідних фахівців обласних та територіальних управлінь.

Не залишилось поза увагою й ще одне болюче питання Кегичівщини, що особливо турбує людей у сільській місцевості це безкоштовний проїзду у транспорті пільгових категорій громадян. За словами голови обласної ради Сергія Чернова, це питання обов'язково буде розглянуто на найближчих зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.