29.12.2016

29 грудня в напередодні новорічних свят на центральній площі селища відбулося урочисте відкриття святкової новорічної ялинки

У заході взяли участь голова районної ради Л. Стефанюк, голова районної державної адміністрації Р.Гончаров, Кегичівський селищний голова В.Топчій, також участь у святі прийняли близько сотні кегичан, здебільшого це були батьки із дітьми, які зібралися близько шістнадцятої години на центральній площі селища.

Керівники району щиро привітали всіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Чудові творчі подарунки чекали на дітей та їх батьків. Протягом всього свята всім присутніх дарували радість та веселий настрій своїми виступами працівники районного Будинку культури. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров'я, добробуту, святкового настрою.

Різнобарвні вогні новорічної ялинки запалили Дід Мороз та Снігуронгька разом із дітворою та дорослими, котрі прийшли на відкриття ялинки.