03.08.2020

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності

Провела засідання заступник голови постійної комісії Тетяна Данько. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко.

Депутати розглянуло вісім питань порядку денного.

Про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року доповіла депутатам Олена Тарасова, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Депутати розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №587-VII «Про затвердження Плану основних організаційних заходів та фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».

На порядок денний було винесено питання про внесення змін до трьох районних програм: Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року № 575-VІІ (зі змінами), Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19 березня 2020 року №603-VІІ (зі змінами), Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 445-VII (зі змінами).

Депутати заслухали інформацію про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області за ІІ квартал 2020 року.

Світлана Шматченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, доповіла депутатам про необхідність введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області».

Депутати розглянули питання про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

По всім питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення.