31.07.2020

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні, 31 липня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Провела засідання голова комісії Неля Рибка.

На розгляд комісії було винесено п’ять питань порядку денного:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №587-VII «Про затвердження Плану основних організаційних заходів та фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».

2. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року № 575-VІІ (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19 березня 2020 року №603-VІІ (зі змінами).

4. Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області за ІІ квартал 2020 року.

5.Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області».

По всім питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення.