16.07.2020 р.

Шановні бухгалтери!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера.
     Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко взагалі уявити роботу будь-якої організації. Ваша професія важлива, необхідна, складна і копітка. В бухгалтерії немає випадкових людей, так як ця робота швидко відсіває слабких фахівців – залишаються тільки професіонали.
     Бухгалтери - люди скрупульозні, бухгалтери - люди творчі: з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр.
     Тож, хай життя ваше з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

З повагою,
Голова районної ради                                        Лариса Стефанюк