04.07.2020

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк працівників Національної поліції України з професійним святом!

Шановні працівники Національної поліції прийміть щирі вітання із професійним святом!

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник поліції.

Переконана, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі й перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту Українського народу, захищатимуть інтереси держави від протиправних посягань.

Тож з нагоди професійного свята бажаю вам високих професійних досягнень, широкої громадської поваги. Нехай кожен день вашої служби уквітчається успіхами і озивається лише людською вдячністю і нехай береже вас доля.

Голова районної ради             Лариса Стефанюк