28.06.2020

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем Конституції!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи країни, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Вона стала міцним підґрунтям для реалізації масштабних соціально-економічних реформ. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

З нагоди свята бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добра, бадьорості духа, невичерпної енергії, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, нових звершень та впевненості у світлому і мирному майбутньому України!

Зі святом Вас! З Днем Конституції!

Голова районної ради        Лариса СТЕФАНЮК