28.06.2020

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Івера Сергія Івановича – депутата районної ради!

Шановний Сергій Іванович!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі.

Зичимо Вам творчої наснаги та успіхів у Вашій професійній діяльності. Щоб у справах, які Ви започаткували на благо громади, супутниками завжди були енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Оптимізм, удача, стійкість духу ніколи не покидають Вас, а професійний досвід буде надійним поводирем в нелегкому повсякденному житті.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки

З повагою, виконавчий апарат та депутатський корпус
Кегичівської районної ради