26.06.2020

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Данько Тетяну Олексіївну – депутата районної ради!

Шановна Тетяна Олексіївна!

Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу Кегичівської районної ради VII скликання та від мене особисто з нагоди Вашого ювілею!
          Говорити один одному гарні слова і бажати удачі, можна кожен день, але в День народження кожне слово має особливу вагу і звичайно ж, у них є особлива, чарівна сила – вони мають властивість збуватися!
         Бажаємо, щоб кожен момент, кожен день і кожна година приносили Вам щастя і були прожиті з користю для себе, для оточуючих, для країни!
         Нехай усі Ваші починання будуть успішними, друзі - справжніми, а життя - яскравим і безтурботним!
   «…сила зерна в його врожайності, сила людини в його умінні працювати з людьми, виходити переможцем із умов роботи, життя і побуту людини...»
          Нехай Ваше життєве – виробниче поле діяльності і надалі буде врожайним – добротою, щирістю та людською гідністю. Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди!

З повагою, виконавчий апарат та депутатський корпус
Кегичівської районної ради