Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем вишиванки!

Щиро вітаю вас зі святом національної єдності - Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!

День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Вишиванка – це наша національна святиня, яка символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь – зв'язок, що не переривається віками. Саме вона є символом здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Нехай українська вишиванка всіх охороняє, додає наснаги та укріплює патріотичну свідомість заради процвітання нашої країни!

Одягаймо вишиванку як окрасу нашого народу і як оберіг!

Здоров’я, миру, добробуту, Божого благословення Вам і Вашим родинам!

Голова районної ради                                             Лариса СТЕФАНЮК