18.05.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

18 травня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Джамала Стаценка.

В ході засідання були розглянуті заплановані питання порядку денного.

Зокрема, члени постійної комісії погодили Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у новій редакції.

Розглянули питання:

- про ліквідацію Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області.

- про надання дозволу на списання майна відділу культури Кегичівської районної державної адміністрації шляхом ліквідації.

- про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016-2020 роки.

Розглянули листи сільських рад щодо додаткового фінансування з районного бюджету.

Особливу увагу приділили розгляду питання про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Заслухали в порядку контролю інформації про хід виконання районних програм.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.