13.05.2020

Проведено засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні, в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу. Провів засідання голова постійної комісії Євгеній ДАРМО.

В рамках порядку денного було розглянуто наступні питання:

1. Про хід виконання Районної програми розроблення, оновлення містобудівної документації населених пунктів та території Кегичівського району на 2017-2020 роки (зі змінами).

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 435-VІІ (зі змінами).

3. Про виконання Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків в Кегичівському районі на 2015-2019 роки (зі змінами).

З вищевказаних питань доповіла Тетяна ПЕРЦЕВА - начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та з питань оборонної роботи районної державної адміністрації.

Після обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.