09.05.2020

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з 75-ою річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні Кегичани! Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю кожного з вас із 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 9 травня об'єднує нас усіх у народ, який поважає святині рідної землі, поважає героїзм фронтовиків і пам’ять про загиблих.

Мільйони українців своєю хоробрістю, героїзмом і відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Та, пам’ятаючи про всі жертви та страждання, День Перемоги – для нас це світлий день. Це день, в який стало зрозумілим, що все це було не дарма, що збулися мрії, що майбутнє – у наших руках.

День перемоги завжди буде залишатися днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого і величі духу. Стійкість, мужність, самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Сьогодні, подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Голова районної ради                                              Лариса Стефанюк