30.04.2020

Привітання голови Кегичівської районної ради Лариси Стефанюк з Днем прикордонника

Шановні воїни-прикордонники, ветерани прикордонної служби!

Від імені депутатського корпусу Кегичівської районної ради вітаю вас з Днем прикордонника!

Роль прикордонної служби в історії і сьогоденні надзвичайно висока. У ваших руках - спокій українців та цілісність території нашої держави, недоторканність багатств рідної землі. Ви є взірцем професіоналізму, чесності і самовідданості у відстоюванні суверенітету нашої країни.

Тож у цей святковий день прийміть слова щирої вдячності за Вашу мужність, і відданість своїй Державі.

Сердечно дякуємо вам за нелегку службу, вірність обов'язку, за наш спокій і безпеку! Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у службі, миру і щастя вашим родинам!

Голова районної ради                                   Лариса СТЕФАНЮК