26.03.2020

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем Національної гвардії України!

Шановні військовослужбовці!
Щиро вітаю з професійним святом — Днем Національної гвардії України!

Сьогодні, 26 березня ми говоримо з великою шаною та гордістю про тих, хто захищає нашу країну на передовій та згадуємо тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність.

Це – свято мужності, самовідданості й благородства. Цими рисами володіють справжні захисники України! Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави і продовжує робити це.

Щиро вітаю усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист народу, цілісності і суверенітету нашої держави. Дякую кожному  за ваш вибір, за вашу сміливість та відданість. Зичу  мирного неба, міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам. А головне – перемоги,  миру та благополуччя Україні.

Голова районної ради                                              Лариса СТЕФАНЮК