06.03.2020

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня!

Дорогі жінки!

Щиро вітаю Вас з чудовим святом Весни, Молодості і Краси.

8 Березня – свято, сповнене весняним розмаїттям, трепетним очікуванням чогось нового та радісного.

Жінка – творець усього прекрасного на Землі, Берегиня родинного вогнища, миру і злагоди. Вона дарує нам життя, відкриває красу світу, наповнює його любов’ю, дає нові сили.

Бажаю вам благополуччя, надійного чоловічого плеча, краси та чарівності. Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, дітям, онукам, добра і благополуччя у кожному домі. Божої благодаті, віри і надії на краще життя.

Великого жіночого щастя Вам, добра і любові.

Голова районної ради                                              Лариса СТЕФАНЮК