02.03.2020

Проведено засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні, в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу. Провів засідання голова постійної комісії  Євгеній ДАРМО.

В рамках порядку денного було розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження плану роботи районної ради на 2020 рік.

2. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

3. Про звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації за 2019 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Кегичівського району та делегованих Кегичівською районною радою повноважень.

4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2020 рік.

Після обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.