21.12.2016

Відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики та екології районної ради

DSCN0391

Сьогодні, 21 грудня 2016 року, об 11-00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та екології. Провів засідання голова комісії Зорін В.А., присутні члени комісії: Шуть В.Б., Гонтар Н.В., Лозан О.Ф.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Стефанюк Л.В., Дармо Є.А. – голова постійної комісії районної ради з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу, голова тимчасової комісії  районної ради з питань використання земель сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами сільських рад Кегичівського району. Київська С.О. – в.о. начальника відділу Держгеокадастру  у Кегичівському районі Харківської області.
На засіданні комісії були розглянуті наступні питання:

1. Про  звіт тимчасової контрольної комісії  районної ради з питань використання земель сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами сільських рад Кегичівського району.

2. Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності посилення відповідальності за незаконні порубки лісів і незаконні операції з лісоматеріалами та пиломатеріалами шляхом внесення змін до чинного законодавства України.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Після розгляду матеріалів та обговорення вищевказаних питань, депутатами були прийняті відповідні рішення.