26.02.2020

Проведено засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні об 11.00 год. в залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Клименко Т.О., Федоров А.П.

В роботі постійної комісії взяла участь: Лариса Стефанюк – голова районної ради, Роман Гончаров – голова районної державної адміністрації.

Членами профільної комісії було розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про затвердження плану роботи районної ради на 2020 рік.

2. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

3. Про звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації за 2019 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Кегичівського району та делегованих Кегичівською районною радою повноважень.

4. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).

5. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2018-2020 роки.

6. Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за ІV квартал 2019 року.

7. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2020 рік.

8. Про затвердження Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, депутатами були прийняті відповідні рішення.