20.02.2020

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності

20 лютого 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, на якому були присутні  Ленгович О.П. - голова постійної комісії, Данько Т.О. - заступник голови постійної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації, Черніков В.Ф. - член постійної комісії.

В роботі комісії також взяли участь голова районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров. На засіданні комісії були присутні начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олена Тарасова, головний лікар Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області Федоров А.П., представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області та ін.

На засіданні продовжили обговорювати питання про особливості реформування вторинної ланки медицини у 2020 році, яке вже розглядалося на постійній комісії 23 та 30 січня 2020 року.

Федоров Анатолій Петрович надав на розгляд комісії розрахунки для утримання Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на період з квітня по серпень поточного року.

Члени комісії розглянули надані матеріали, обговорили вищезазначене питання, зауваживши, що для подальшого належного функціонування закладу головному лікарю Федорову А.П. необхідно доопрацювати дане питання, проаналізувати та надати на розгляд постійної комісії пропозиції щодо можливості оптимізації закладу з остаточними розрахунками, врахувавши рекомендації та зауваження комісії.