20.02.2020

В районному центрі відбулися пам’ятні заходи до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, в цей скорботний день, представники районної влади, установ, організацій, політичних партій та громадськість району пам’ятною ходою пройшли центральною вулицею селища та зібралися біля Знаку на честь десятиріччя незалежності України аби покласти квіти та вшанувати пам’ять полеглих патріотів України, які в мирний час на вівтар боротьби за волю поклали своє життя.

До учасників заходу звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, які у свої виступах зазначили, що подвиги Героїв Небесної Сотні – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини і громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу, що герої залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Під пам’ятний дзвін Свято-Георгіївського Храму, всі присутні, вшанували тих, хто загинув під час Революції гідності, всіх героїв Небесної Сотні, всіх хто віддав своє життя на Сході нашої держави за рідну Україну та поклали квіти до пам’ятного Знаку на честь десятиріччя незалежності України.

Після завершення заходу всі небайдужі відвідали Свято-Георгіївський Храм щоб вшанувати пам’ять полеглих патріотів України. Пам’ятну панахиду за померлими під час Революції Гідності та антитерористичної операції здійснили отець Павло та отець Леонід.