14.02.2020

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося урочисте зібрання «Крізь пекло війни»

Сьогодні, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в залі засідань Кегичівської районної ради відбулося урочисте зібрання «Крізь пекло війни». Участь в урочистостях взяли голова районної ради Л.Стефанюк, голова районної державної адміністрації Р.Гончаров, голова районної громадської організації афганців «Інтернаціоналіст» Пасічник О.С., воїни-інтернаціоналісти, представники установ району та громадських організацій.

Розпочався захід з привітання присутніх воїнів-інтернаціоналістів з речницею виведення військ з Афганістану та інших держав головою районної ради Ларисою Стефанюк та головою районної державної адміністрації Романом Гончарови, які висловили слова глибокої дяки усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Також до присутніх зі словами подяки та привітань звернувся голова районної громадської організації афганців «Інтернаціоналіст» Пасічник О.С.

Урочиста зустріч завершилася святковим концертом, який підготували працівники районного будинку культури та покладанням квітів до Пам'ятного Знаку у центральному парку селища воїнам землякам, які загинули в Афганістані.