14.02.2020

Звернення голови Кегичівської районної ради Лариси Стефанюк з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні ми згадуємо учасників бойових дій на території інших держав  та вшановуємо земляків, які загинули в «афганській» війні. Війні, що назавжди залишиться болем у серцях жителів нашого району та болючою раною для всього українського народу.

Покоління воїнів-афганців знає ціну життя, дружби і єдності, військового обов’язку і честі. Ми шануємо героїзм і звитягу, захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь бойові дії на території інших держав і не осоромив своєї честі та гідності. Ми схиляємо голови в скорботі перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок.

Дорогі ветерани-афганці, нехай у ваших спогадах залишаються тільки моменти, які підтверджують надійне дружнє плече, силу і міць, відвагу і витримку. Бажаю вам і вашим рідним чистого мирного неба над головою, спокою, здоров’я, стабільності в майбутньому, впевненості і щастя в сьогоденні.

Голова районної ради                                              Лариса Стефанюк