22.12.2019

Привітання голови районної ради Л.Стефанюк з Днем енергетика

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Економічний розвиток нашого краю, його успішне функціонування нерозривно пов’язане з надійною та ефективною роботою енергетичної сфери. На галузь енергетики покладено одні з найважливіших завдань сучасності: забезпечення енергетичної безпеки, стабільного та якісного енергопостачання мешканцям району, надійного функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери.

Впевнена, що ваш високий фаховий рівень, наполеглива праця, багаторічний досвід та особиста відповідальність завжди будуть надійним підґрунтям для поступального розвитку економіки краю. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.

Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Від щирого серця бажаю вам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання, творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!

Голова районної ради                                                         Л.Стефанюк