20.12.2019

В День Святого Миколая в районному центрі засяяла новорічна ялинка

У День  Святого Миколая  на центральній площі селища відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки, яке продовжилося святковим концертом та іграми для дітвори біля  новорічної красуні.

У рамках святкової програми для дітей та гостей свята провели розважально-ігрову програму за участі Діда Мороза, Снігуроньки  та казкових героїв у виконанні вихованців  дитячих творчих колективів.

З нагоди урочистого відкриття ялинки до присутніх звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, які привітали гостей свята з прийдешніми новорічними та різдвяними святами та побажали всім здоров’я, добробуту, миру і злагоди в домівках.

Відкриття районної новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть в районі до свята Нового року та Різдва Христового.