18.12.2019

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Пивовара Миколу Івановича – депутата районної ради!

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення.

Нехай Ваша плідна депутатська та сільськогосподарська праця, завдяки якій багато речей знаходять в житті свій сенс та константи, буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх Ваших планів та задумів.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою, виконавчий апарат
та депутатський корпус Кегичівської районної ради