17.12.2019

Відбулось пленарне засідання чергової ХL сесії районної ради VІІ скликання

17 грудня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання чергової ХL сесії районної ради VІІ скликання. Під час засідання було розглянуто заплановані питання порядку денного.

Депутати зняли з контролю Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки, затверджену рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 17 – VІІ (зі змінами) та районну Програми підтримки діяльності Кегичівської районної організації ветеранів України на 2015-2019 роки, затверджену рішенням районної ради від 23 січня 2015 року №382–VІ (зі змінами) у зв’язку з закінченням терміну дії.

На пленарному засіданні було затверджено 5 районних програм: районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2023 роки, Програму висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2020 рік, Програму матеріально – технічного забезпечення процесу виконання Кегичівською районною державною адміністрацією делегованих їй Кегичівською районною радою повноважень на 2020 рік, Програму інформатизації Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, Програми розвитку первинної медико – санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік.

Управління праці та соціального захисту населення подало на розгляд сесії питання про внесення змін до Порядку використання коштів Кегичівського районного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості, на реалізацію програм (проектів, заходів) та Положення про порядок відшкодування перевізникам витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах за рахунок районного бюджету та відшкодування вартості квитків окремим категоріям громадян на міжміських маршрутах. Депутати розглянули дані питання та прийняли відповідні зміни.

На пленарному засіданні були прийняті рішення про внесення змін до районних програм: районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 437–VІI (зі змінами), Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05 березня 2019 року №486 – VІІ (зі змінами), районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року №444 – VІІ (зі змінами), комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18 – VІІ (зі змінами).

На порядку денному також розглядалося питання про організацію харчування у закладах освіти району в 2020 році.

Під час пленарного засідання розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 458-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олена Тарасова ознайомила депутатів з проєктом рішення районної ради «Про районний бюджет на 2020 рік». На всі запитання депутатів Олена Миколаївна надала ґрунтовні відповіді. Районний бюджет на 2019 рік затверджено.

Депутати також розглянули питання про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

На порядок денний також було винесено питання про затвердження списку присяжних Кегичівського районного суду Харківської області та про преміювання голови районної ради, рішення прийняті.

Відповідними рішеннями сесії було затверджено План основних організаційних заходів та фінансовий плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області та План основних організаційних заходів комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік.

Детальніше з текстами рішень, прийнятими на черговій ХL сесії VІІ скликання, можна ознайомитися на офіційному сайті Кегичівської районної ради http://www.kegichevka-rada.gov.ua в розділі «Нормативно правова база», «Рішення сесії».