13.12.2019

Проведено засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

13.12.2019 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання заступник голови постійної комісії – Клименко Т.О. Присутні члени комісії: Юсова І.В., Федоров А.П. На засідання комісії були запрошені: Парамонова А.М. - головний лікар Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області,   Шматченко С.Д.– начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Пастернак О.М. – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації,   Тарасова О.М. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Корсун Л.О. – голова Кегичівської ради районної організації ветеранів України.

В роботі постійної комісії взяла участь: Стефанюк Л.В. – голова районної ради.

Членами профільної комісії було розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 17 – VІІ (зі змінами).

2. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2023 роки.

3. Про внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 437–VІI (зі змінами).

4. Про організацію харчування у закладах освіти району в 2020 році.

5. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05 березня 2019 року №486 – VІІ (зі змінами).

6. Про затвердження Програми розвитку первинної медико – санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік.

7. Про затвердження Плану основних організаційних заходів та фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області.

8. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18 – VІІ (зі змінами).

9. Про внесення змін до Порядку використання коштів Кегичівського районного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянськго суспільства соціальної спрямованості, на реалізацію програм (проектів, заходів).

10. Про внесення змін до Положення про порядок відшкодування перевізникам витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах за рахунок районного бюджету та відшкодування вартості квитків окремим категоріям громадян на міжміських маршрутах.

11. Про внесення змін до районної районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року №444 – VІІ (зі змінами).

12. Про затвердження Плану основних організаційних заходів комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 р.

13. Про районний бюджет на 2020 рік.

14. Про виконання районної Програми підтримки діяльності Кегичівської районної організації ветеранів України на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23 січня 2015 року №382–VІ (зі змінами).

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, депутатами були прийняті відповідні рішення.