13.12.2019

Відбулися заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і
високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС Указом Президента України від 10 листопада 2006 року №945/2006 14 грудня встановлено в Україні Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме 14 грудня вважається днем завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Голова районної ради Лариса Стефанюк взяла учать у заходах з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які відбулися в залі засідань районної ради. Лариса Вікторівна щиро подякувала ліквідаторам аварії на ЧАЕС за мужність і відвагу, завдяки яким, без перебільшення, вони врятували світ. Посадовець побажала усім мирного неба, доброго здоров’я, сімейного затишку, щастя, добра та Божої благодаті.

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС.