10.12.2019

Сьогодні в залі засідання районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу та з питань аграрної політики і екології

Провів засідання голова постійної комісії з питань аграрної політики і екології Володимир Зорін.

В засіданні постійних комісій взяла участь Лариса Стефанюк – голова районної ради.

На порядок денний даного засідання було винесено питання про районний бюджет на 2020 рік.

З вищевказаного питання проінформувала Олена Тарасова – начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Олена Миколаївна наддала вичерпні роз’яснення щодо даного проекту рішення та відповіла на всі питання, які задавалися членами комісії.

За результатами обговорення питання про районний бюджет на 2020 рік членами комісії було прийнято рішення відповідний проект винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.