10.12.2019

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування

10 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування за участі голови районної ради Лариси Стефанюк.

Провів спільне засідання Юрій Лактіонов, заступник голови постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування.

На розгляд комісії було винесено п’ять питань.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олена Тарасова ознайомила членів комісії з проєктом рішення районної ради «Про районний бюджет на 2020 рік». На всі запитання депутатів Олена Миколаївна надала ґрунтовні відповіді.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марія Калетинець повідомила про необхідність затвердження Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2020 рік, а саме : затвердження даної програми дасть можливість висвітлювати діяльність районної ради та районної державної адміністрації в засобах масової інформації, зокрема, в районному щотижневику «Наш край». Після доповіді депутати рекомендували районній раді розглянути дане питання на пленарному засіданні сесії.

Депутати також розглянули питання про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

Члени постійної комісії розглянули питання про затвердження списку присяжних Кегичівського районного суду Харківської області та про преміювання голови районної ради.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.