Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Сьогодні у  районному будинку культури відбулися урочистості участь в яких взяли керівники району, сільські, селищні голови, депутати районної сільських та селищних рад, секретарі, землевпорядники сільських, селищних рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості.

Також участь в святкових заходах взяв депутат обласної ради Андрій Хвесик, який привітав присутніх та побажав працівникам місцевого самоврядування успіхів у плідній роботі на благо рідного краю, щиро подякував керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування за їх важливу роботу і відповідальне ставлення до розвитку громад.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування на святі було відзначено Грамотами Харківської обласної ради, районної ради та районної державної адміністрації.

Під час урочистостей в залі трималася атмосфера гарного настрою завдяки аматорам сцени районного відділу культури, які презентували всім присутнім святковий концерт.