Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем працівників культури

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Кегичівщини! В переддень Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

З нагоди вашого професійного свята бажаємо вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і рідними, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, особистого щастя та нових творчих здобутків. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова районної ради                                     Л.Стефанюк